موضوع بندی

 

سه‌شنبه 12 آبان‌ماه سال 1388
بازی وبلاگی ۸

  تقارن ولادت امام ۸م شیعیان با تاریخ هجری شمسی ۸/۸/۸۸ توجه خیلی ها را به خود جلب نموده است و در این میان ایده ای در جناب دکتر ابراهیم بوجود آورده که ۸ وبلاگ را مورد لطف خود قرار داده و دخت کنگ یکی از آن خوش شانس ها بوده است.و اما ۸ وبلاگ مورد نظر دخت کنگ... 

برای این بزرگواران آرزو می کنم که: 

 بنگری:روزی از خواب بیدار شوند و ببینند و بشنوند که هیچ کودک کار،مادر چترباز و خانواده نیازمند در استان هرمزگان و بلکه د رکشور وجود ندارد تا قلب رئوف و حساس ایشان قرار و آرامش یابد. 

 شکلات داغ :مدیریت یک شرکت بین المللی نصیب شان شود که اکثر مدیران میانی آن خانم های هم دوره دانشگاه ایشان و یا آقایان شایسته بادیدگاه کاملا انسانی باشند. 

از اینجا از آنجا:تلاش و تحقیق ایشان و همکاران شان منجر به وجود جامعه ای شود که بودجه های مملکت صرف پیشگیری و مطالعه برروی بیماری ها شود و نه علاج و درمان آن.   

 سیاورشن:در تقویت و معرفی موسیقی بومی استان به کشور و کل جهان،چنان موفق باشند که گروه موسیقی بین المللی و استودیو ی بزرگ و مجهز به نام مستعار سیاورشن ثبت گردد.  

 کاراته بندرلنگه:به پاس زحمات بی دریغ شان،دولت،فدراسیون،هیات و یا هر نهاد دیگری هرساله ایشان و خانم محترم و فرزند دلبندشان را به سفرهای دلخواه و اول از همه مکه مکرمه مشرف گرداند.

بندرجاسک:شاهد عدل و انصاف در رفتار با فعالین جامعه،اقلیت های مذهبی و مردم شهرهای محروم و از جمله مردم جاسک در کشور باشند. 

 هرمز نو:شاهدحضور مکررشان در مجامع و همایش های بین المللی نقد وبررسی آثار شعرای بزرگ و نامی باشیم.   

 خانه عکس شهرام:مسیر بندر و شهری که محل سکونت ایشان است مسافتش آنقدر کم شود که دلتنگی و غصه دوری از بندر برایشان بی معنی شود.


 

 
آرشیو
طراح: نوید

عناوین آخرین یادداشت ها

هرمزگانیها: