X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

موضوع بندی

 

جمعه 3 فروردین‌ماه سال 1386
بندرکنگ در یک کتابچه

امسال بندرکنگ هویت - اصالت و قدمت خود را برای مهمانان نوروزی در قالب یک کتابچه مکتوب و مصور نمایان می سازد .لازم است از ایده و تلاش جناب آقای محمد داشی جان شهردار محترم بندرکنگ جهت این اقدام شایسته تشکر نماییم.ایشان همانطور که در انجام امور عمرانی شهر موفق و پیشرو هستند از امور فرهنگی و اجتماعی نیز غافل نبوده و اعتباراتی را با همفکری شورای محترم شهر به این امور اختصاص داده اند. 

 

 

 

 

 

 

لازم است از هنرمند خوش ذوق بندرکنگ آقای معلمی که ریاست انجمن هنرهای تجسمی را نیز بعهده دارند بخاطر طراحی وانتخاب عکس ها تشکر شود.

پ.ن !‌: لحطات ۳ روز اول سال جدید وساعتها اکانت اینترنت صرف آپلود کردن این عکس ها شد ! علیرغم آنکه آقای معلمی اصل فایل ها را دراختیارم قرار داده بودند ولی مجبور به اسکن نمودن بروشور مذکور با کیفیت پایین و.....شدم.

چون:tinypic  ا URLآنها را (البته بدون تصویر )ارائه می کرد ولی blogsky نمی توانست آنها را ساپورت کند و با وجود تماس با چندین نفر از دوستان هنوز برایم سوال است که با وجود یکی بودن سایز وسایر مشخصات عکس های اسکن شده و فایل های اصلی ،چرا فایل های اصلی آپلود نشدند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لذا از همه دوستان بخاطر نامناسب بودن شکل ظاهری عکس ها پوزش می طلبم.


 

 
آرشیو
طراح: نوید

عناوین آخرین یادداشت ها

هرمزگانیها: